V šolskem letu 2023/24 je že potekalo tehtanje odpadnega papirja v mesecu septembru in oktobru. Če imate doma kaj odpadnega papirja, ga lahko prinesete ali pripeljete v šolo in ga odložite PRED VHOD 1. TRIADE NA ZUNANJI STRANI.

Odpadni papir in reklame zvežite v snopiče ali dajte v kartonaste škatle, označite, za kateri razred gre. Prosim, odstranite vse kar ni papir (plastični ovitki, spirale za spenjanje…).

Denar od zbranega papirja se nalaga razredu in je namenjen delnemu pokritju stroškov ekskurzij, športnih dni… s prinašanjem papirja zbirate denar za vaš razred in pomagate ohranjati naravo.

Z zbiranjem odpadnega papirja pomagate ohranjati naravo, manj dreves je treba posekati in manj energije porabimo za izdelavo novega papirja.

Matej Ocvirk